ENERGIE ZE SLUNCE

Uložení energie přímo do tepelného zásobníku pomocí systému JABLOTRON solar.

Zejména z důvodů zvyšování cen energií a to především elektrické energie, se mnoho zákazníků zajímá o instalace solárních panelů. Instalací solárních panelů a jejich připojení k Vašim elektrickým spotřebičům, dosáhnete výrazného snížení spotřeby elektrické energie od Vašeho dodavatele. Většina našich zákazníků je mile překvapena, když zjistí, kolik solární panely dokáží vyrobit elektřiny a jak při správném zapojení, dokážou pokrýt významnou část své spotřeby elektrické energie. Solární panely mohou nejen přímo vyrábět elektřinu pro Vaše spotřebiče, ale i ukládat ji do baterií a využít ji v nočních hodinách.

Solární panely lze používat autonomně, bez připojení k elektrické síti a nebo s možností propojení s elektrickou sítí, kde odběr z elektrické sítě se automaticky připojuje, jen pokud solární panely nevyrábí elektřinu, případně jsou i vybité baterie.

int(1)

Aktuálně

  • Lorem ipsum

    1.10.2021

    Consectetur adipiscing elit. Vestibulum aliquam justo id felis pellentesque, quis blandit lectus commodo. In vestibulum orci vitae tincidunt sodales. Donec sollicitudin consectetur ultricies. Sed vel consectetur eros. Aliquam porttitor leo tristique placerat lobortis.

  • Duis sollicitudin

    17.8.2021

    Praesent vehicula erat in tempus cursus. Aenean a rhoncus urna. Duis sollicitudin pretium orci. Nunc ultricies suscipit quam, sed malesuada sapien sodales sed.