PŘÍJEM TELEVIZE

O příjem televize z pozemního vysílání DVB-T2 je v současné době velký zájem. Důvodem je především velký počet přijímaných programů (přes 40), a to od programů české televize až po různé programy Novy včetně Nova Cinema a Nova Lady, Primy včetně Prima Star, Barandova, TV Noe, SeznamTV, TV Praha a dalších populárních televizí.

Problémem při příjmu DVB-T2 jsou především zastaralost přijímacích antén a rušení signálu.

Tyto problémy umíme vyřešit.

Pomocí kvalitních měřících přístrojů lze určit zdroj vadného signálu a na jeho základě navrhnout a provést opravu či výměnu.

Společné televizní antény (STA) v bytových domech jsou v dlouhodobém používání, jednou s nejvýhodnějších variant příjmu televizních programů. Správné seřízení a nastavení povede ke spokojenosti všech účastníků.

odstranění rušení příjmu televize

V současné době máme skladem filtry pro ostranění rušení televizního signálu. Pokud řešíte rušení příjmu Vašich televizních programů, neváhejte si objednat měření a následnou instalaci filtrů OBJEDNÁVKA

int(1)

Aktuálně

  • Lorem ipsum

    1.10.2021

    Consectetur adipiscing elit. Vestibulum aliquam justo id felis pellentesque, quis blandit lectus commodo. In vestibulum orci vitae tincidunt sodales. Donec sollicitudin consectetur ultricies. Sed vel consectetur eros. Aliquam porttitor leo tristique placerat lobortis.

  • Duis sollicitudin

    17.8.2021

    Praesent vehicula erat in tempus cursus. Aenean a rhoncus urna. Duis sollicitudin pretium orci. Nunc ultricies suscipit quam, sed malesuada sapien sodales sed.