ZABEZPEČENÍ DOMU

Mnoho obyvatel domu nebo bytu si uvědomuje, že jen mechanické zabezpečení pomocí mříží a petlic nepostačuje k zabránění vstupu cizích osob. Naše firma proto již mnoho let montuje alarmy s detektory pohybu, čidly otevření a jinými detektory a hlavně přenosem této informace na Váš mobilní telefon nebo bezpečnostní agenturu

Připojením na bezpečnostní agenturu, zajistíte nejen střežení Vašeho domova proti zlodějům 24 hodin denně a tím i v době kdy jste třeba v divadle, ale i přivolání pomoci v případě prasklé vody, požáru apod.

Systém je vždy navržen tak aby odpovídal požadavkům zákazníka majitele.

Pomocí aplikace v telefonu nebo počítači můžete celý systém ovládat nebo se jen podívat a zjistit aktuální stav nebo historii objektu. Systém umožňuje různá ovládání pomocí sms nebo i kalendáře.

Na veškeré výrobky jsme odborně vyškoleni

Pro montáž všech výrobků máme platné osvědčení

Pro správné rozmístění komponentů a pozdější nastavení systému je potřeba provést obhlídku objektu a vypracovat bezpečnostní projekt.

základní kontrola Vašeho současného alarmu a kamer

Nechte si zkontrolovat Váš současný alarm a kamery! Pouze pravidelně kontrolované zařízení, bude fungovat spolehlivě! OBJEDNÁVKA

int(1)

Aktuálně

  • Lorem ipsum

    1.10.2021

    Consectetur adipiscing elit. Vestibulum aliquam justo id felis pellentesque, quis blandit lectus commodo. In vestibulum orci vitae tincidunt sodales. Donec sollicitudin consectetur ultricies. Sed vel consectetur eros. Aliquam porttitor leo tristique placerat lobortis.

  • Duis sollicitudin

    17.8.2021

    Praesent vehicula erat in tempus cursus. Aenean a rhoncus urna. Duis sollicitudin pretium orci. Nunc ultricies suscipit quam, sed malesuada sapien sodales sed.